ÖVRIGT / Diverse / Termoskanna 11104136
*
nr 1110 4136
Termoskanna
TV-kanna, Termoverken Jönköping, 1950-tal
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:57:30
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/5 08:52:22
1
100 kr
20/5 17:11:54
2
250 kr
21/5 22:44:09
3
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: termoskanna termoverken jönköping tv-kanna
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:52
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:21
-
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46
-
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:38
-
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:53
-
6114 Ljusbricka
metall. Diameter: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:05
*
Termoskanna
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 4136
Termoskanna
TV-kanna, Termoverken Jönköping, 1950-tal
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/5 08:52:22 | 1 | 100 kr |
20/5 17:11:54 | 2 | 250 kr |
21/5 22:44:09 | 3 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: termoskanna termoverken jönköping tv-kanna
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:52 -
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:21 -
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:46
-
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:38 -
6003 Jardiniere
Valnöt. Längd: 34 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:53 -
6114 Ljusbricka
metall. Diameter: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:05